Web Geliştirme

Web Tasarımı ve Programlama

İhtiyaçlarınıza uygun SEO uyumlu, mobil uyumlu ve yönetilebilir web tabanlı projelerinizi kısa sürede yapıp teslim ediyoruz. Yaptığımız tüm projelerimizde sızma testleri yapmaktayız. Bunun yanı sıra projelerde oldukça hassas çalışıyoruz.

Web Tadilat

Mevcut bir web sayfası olup yeni bir tasarıma/kodlama yaptırmak istemeyenler için web tadilat hizmetimi sunuyoruz. Web tadilat ile en uygun maliyetlerle internet sayfanızdaki hataları ve eksiklikleri tamamlıyoruz.

Web sayfası, bir işletmenin internetteki mağazasıdır, ofisidir. Bir mağazanın ya da ofisin dekoruna, düzenine, tasarımına nasıl ki dikkat edip kusursuz olmasını istiyorsak, internet sayfasında da aynı özeni göstermemiz gerekiyor. Bir web sayfasını bir defaya mahsus yapıp, yayınlamakla ne yazık ki iş bitmiyor. Web sayfası da ilgi ister, bakım ister, kısacası süreklilik ister. Onu belirli aralıklarla geliştirmek ve güncellemek gerekiyor. Gelişen teknolojiyle beraber web sayfanız gerek alt yapısıyla gerekse ara yüzüyle yenilikçi olmalıdır.

Web Analiz

SEO hataları, güvenlik açıkları, tasarımsal hatalar, mobil uyumluluk gibi konularda web sayfanızı analiz ediyoruz. Tabi bununla yetinmiyoruz. Web sayfanızda şirket yapısına aykırı durumları da tespit ediyoruz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Mobil Uygulama Geliştirme

IOS, Android ve Windows mobil platformlar üzerinde isteğinize bağlı yazılımlar geliştirmekteyiz.

E-ticaret Sistemleri (B2C)

Günümüzde en önemli ihtiyaçlardan biri de internet alışverişleridir. Özellikle de 2020 yılında dünyayı etkisi alan covid-19 ile beraber internet alışverişlerinin önemi bir kez daha ortaya çıktı. Hatta internet alışverişlerinin de daha fazla arttığını söyleyebiliriz.

Bir mağazaya aynı anda girebilecek insan sayısı kısıtlıdır. Ama bir internet sayfasında sınırları aşarsınız. Ürün ve hizmetlerinizi sadece bir bölgede değil ulusala hatta dünyaya sunarsınız. Siz de eğer e-ticaret sitesi kurmayı düşünüyorsanız gerek hazır e-ticaret yazılımları gerekse de özel proje bazlı e-ticaret sistemlerimizle sizlere anahtar teslim hizmet verebiliriz.

B2B Çözümleri

B2B çözümlerimiz sayesinde uykusuz kalmayacaksınız. 7/24 ödeme alabilecek uyurken bile kazanmanın keyfini yaşayacaksınız. B2B çözümlerimiz tüm bankaların sanal posları ve özel entegratör sanal pos firmaları ile uyumludur.

Webtadil Dijital Danışmanlık