Kullanım Koşulları

Webtadil olarak bu sayfamızda yer alan içeriklerin doğru ve güncel olması hususunda azami gayreti gösterdiğimizi düşünüyoruz. Buna rağmen bu sitede yer alan içerikler herhangi bir sorumluluk almadan ve garanti vermeden sunmaktayız.

Aksi bildirilmediği sürece bu web sayfamızda yer alan tüm yazılar ve görseller webtadil’in özel mülkiyetinde olup, yine webtadil’in yazılı izini olmadan kısmen veya tamamen kopyalanamaz ve dağıtılamaz. Sitemizde yayınladığımız tüm içerikler ile müşteri logolarının ve benzer çalışmaların kopyalanarak bir başka sitede kullanılması yasaktır. Hak ihlallerinde yasal işlem başlatma hakkımız saklıdır.

Webtadil olarak ürettiğimiz içeriklerin, tasarımların, ürünlerin ve bu işlerin linklerini paylaşabiliriz. Paylaştığımız bu sitelerde atıfta bulunulan ve URL adresi verilen diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz.

Hizmet verdiğimiz internet sayfalarının sağ alt kısmına imza atmaktayız. İmza atmamız web sayfasınında hak sahibi olduğumuzu göstermez. İmza attığımız web sayfalarının içeriklerinden ve sair bilgilerden sorumlu değiliz.

Webtadil Dijital Danışmanlık