Google ADS Danışmanlığı

Google ADS ve Analitik hesaplarınızdaki izleme kodlarını web sayfanıza entegre ederek satın alma işlemi gerçekleştiren müşteri dönüşümlerini ve web sayfanızı ziyaret eden potansiyel müşterileri analiz edip Remarketing yöntemleri ile sitenizi ziyaret eden kullanıcıların anahtar kelime ve IP vb. dataları ile yeniden hedeflendirilmiş (Retargeting) reklam çalışmaları ile müşterilerin satın alma eylemlerinin tetiklenmesini sağlıyoruz. Marka, ürün ve hizmetlerinizin bilinirliğini arttırmak için Görüntülü reklamlar, bu ürün ve hizmetlerin satılması için arama ağı ve alışveriş reklamları gibi modeller üzerinde çalışarak aylık satış hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Google ADS Yönetimi

Reklam hesabınızı birlikte inceliyor yaptığınız işlerle alakalı daha önceki tecrübeleriniz var ise dinliyoruz. Sizin bütçenize uygun ve dönüşüm sağlayabilecek bir reklam bütçesinde mutabık kaldıktan sonra reklam çalışmalarına hızla başlıyoruz. Ürettiğiniz veya satışını gerçekleştirdiğiniz ürün ve hizmetlerle alakalı rakip analizlerinizi gerçekleştirip bunlarla alakalı bir veya birden fazla reklam modeli belirliyoruz. Google Ads hesabınızdan ürünlerinizle alakalı Alışveriş Reklamları, Görüntülü Reklamlar veya Arama Ağı Reklamları oluşturup en düşük bütçe ile en iyi sonuçlar elde etmeyi hedefleyip marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Google Analitik Analizi

Ürettiğiniz veya satışını yaptığınız ürünleri doğru müşteri kitlesine iletmek ve bu müşterilerin hareketlerini, davranışlarını ve dönüşümlerini izlemenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Google Analitik hesabınızdaki izleme kodlarını ve Google Ads hesabınızdaki dönüşüm izleme kodlarınızı web sayfanıza bağlıyor bu sayede web sayfanıza gelen trafiği izleyip analiz ediyoruz. Yaptığımız analizler doğrultusunda Google Ads reklamlarınıza yön verip satın alma dönüşümlerinizi attırmayı hedefliyoruz. Belirli periyotlardaki Google analitik analizlerimizle doğru hedef kitlenizi belirliyor alışveriş yapan müşterilerin davranışlarını kaydedip bu davranışı sergileyen, satın alma potansiyeli yüksek müşterilere ulaşıyoruz.

Webtadil Dijital Danışmanlık