Web Barındırma

Tüm sunucularımız Türkiye lokasyonlu olup Netinternet veri merkezinde barınmaktadır. Web barındırma hizmetini sadece danışmanlık hizmeti verdiğimiz müşterilerimize vermekteyiz.

Hosting Çözümleri

Kurumsal web sayfalarınız için hosting çözümlerimizi deneyebilirsiniz. E-ticaret tarzı siteler ile özel projeler için hosting paketleri yerine VDS ya da Fiziksel Sunucu düşünebilirsiniz.

Sanal Sunucu (VDS)

Paylaşımsız sanal sunucu çözümlerimizde ile kaynakları tamamen size ait olan paketin keyfini yaşarsınız. Yüksek hitli projeniz ya da internet sayfanızda trafik sorunu yaşamazsınız.

Fiziksel (Dedicated) Sunucu

Bir hosting ya da VPS/VDS paketindeki kısıtlamaları aşıp kendi sunucunda bağımsız alanınızı oluşturmak için Türkiye lokasyonlu Kiralık Dedicated Sunucu hizmetimizi deneyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre sunucu teklifi almak için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kurumsal E-posta

Söz uçar, yazı kalır. Elektronik ortamda en önemli iletişim araçlarından biri şüphesiz e-postadır. Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber ücretsiz e-posta servisleri istenilen verimi vermemekle beraber güvenlik sorunları doğurmaktadırlar. Bundan ötürü hosting paketinizden bağımsız kurumsal e-posta hizmeti almak gerekmektedir. Sürekli hata veren, gelen kutusuna düşmeyen spam ve gereksiz klasörüne düşen e-postalar kurumsal firmalarda prestij kaybı yaşatacağı gibi ticari hayatına da büyük bir darbe olacaktır. Düşünün ki mailleriniz karşı tarafa ulaşmıyor, sürekli hata veriyor ve e-posta sunucusu sık sık kapanıyor. Bunun önüne geçmek için paylaşımsız mail sunucularımızda kurumsal e-posta hizmetimizle sizi buluşturuyoruz.

Webtadil Dijital Danışmanlık