Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlık hizmetimizde öncelikle sosyal medya hesabınızın kurumsal bir havaya bürünmesini sağlıyor, ürettiğiniz içeriklerin kurallara uygun, müşteriye doğru hitap etmesine özen göstererek hazırlamanızı sağlıyoruz. Tüm bu düzenlemelerle birlikte dijital pazarlamaya uygun reklam çalışmaları ve içerik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Doğru hedef kitle seçmeniz için potansiyel müşterilerinizi ve rakiplerinizi analiz edip sosyal medya üzerindeki bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmayı hedefliyoruz.

Influencer Marketing

Müşterilerinizin davranışlarını etkileyen kişi veya kişileri sizler için buluyoruz. Ürün ve hizmetlerinizin doğru kitleye ulaşması için tespit ettiğimiz kişilerin sosyal erişimini (ne kadar kişiye ulaştığını), orijinal içeirk üretik üretip üretemediğini ve tüketici güvenini (takipçileri ile arasındaki bağı) analiz edip en iyi sonucu alabilmenizi sağlıyoruz.

Instagram Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamların gücünün farkındayız. Doğru içeriklerle müşterinin karşısına çıkmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. İnstagram reklamlarınızın etkili olmasındaki tüm etkenleri sizlere iletiyor ardından size uygun bütçeyi belirleyip instagram reklamlarınızı oluşturuyoruz. İnstagram reklamlarında kullanılan içerikler hakkında sizlere fikir veriyor bu doğrultuda uygun içerikler oluşturmanızı sağlıyoruz. Hedef kitlenizi özenle oluşturuyor reklamlarınızın etkili olmasını sağlıyoruz.

Facebook Reklam Yönetimi

Günümüzde facebook kullanımı her ne kadar azalmış olsa da sosyal medyanın önemli bir bölümünü hala facebook oluşturmakta. Ürün ve hizmetlerinizin doğru hedef kitle çalışması yapılarak facebook üzerinden müşterilere ulaştıracağınızı unutmayın. Bizde sizler için düşük bütçe ile doğru hedef kitleye ulaşıp web sayfanıza satın alma davranışı sergileyecek müşteri trafiği çekmeyi hedefliyoruz.

Webtadil Dijital Danışmanlık