SEO ve SEM Danışmanlığı

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM (Arama Motoru Reklamcılığı) danışmanlığı alarak ürün ve hizmetlerinizi arama motorlarında (Google, Yandex, Bing) üst sıralara taşıyabilirsiniz. SEO çalışmaları ile öncelikle sayfanızın genel yapısında altyapıyı hazırlıyor ardından sattığınız ürün ve hizmet bazında çalışmalar yapıyor ve içerikler üretiyoruz. Arama Motoru Optimizasyonunu desteklemek adına SEM çalışmaları yapıyor ürün ve hizmetlerinizi Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları ve Arama Ağı Reklamları ile satın alma potansiyeline sahip müşterilerinize ulaştırıyoruz. SEO + SEM ile hızlı bir şekilde marka bilinirliğiniz ve ürün satışlarındaki geri dönüşleri almanızı sağlıyoruz.

SEO Çözümleri

Web analizi sonrasında sayfanızda tespit ettiğimiz, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) eksikliklerini gideriyoruz. Yaptığınız iş, ürettiğiniz ürün veya içeriklerle alakalı derin bir anahtar kelime araştırması ve rakip analizleri doğrultusunda e-ticaret sitenize veya şirket sayfanıza uygun kelimeler ile alakalı çalışmalar yapıp doğru müşteriyi satın alma işlemi gerçekleştirmesi için sayfanıza yönlendiriyoruz. Web sayfanıza gereksiz trafiğin dışında daha etkili ve verimli bir trafik çekmeyi hedefliyor bu sayede SEO skorunuzu arttırarak arama motorlarında ilgili kelimelerde en üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz.

SEM Çözümleri

SEM (Arama Motoru Reklamcılığı) çalışmaları ile ürünlerinizi Google Merchant Center’e taşıyor ardından Arama motorlarında ürün reklamlarını oluşturuyoruz. Bu sayede yapılan SEO çalışmalarına SEM ile destek oluyor sonuçlarını hemen almanızı sağlıyoruz. Ayrıca marka bilinirliğinizde bu sayede daha hızlı artırmayı hedefliyoruz.

Webtadil Dijital Danışmanlık